Jeugdcompetitie

Algemene info jeugdcompetitie
De thuiswedstrijden worden altijd op zondag, in principe om 10.00 uur,  in de Oostmeerhal gespeeld. Uitwedstrijden ligt aan de tegenpartij, soms op zaterdag, meestal ook op zondag.
Voor deelname aan de competitie is naast de contributie een competitiebijdrage verschuldigd. Dit omvat naast de zaalhuur voor de competitiewedstrijden ook een extra training op de dinsdagavond.
Wil je meedoen of heb je vragen, neem dan contact op met de jeugdcommissie, jeugd@bbvpip.nl
Competitieleiders: Rachelle Mostert en Lisanne van den Bulk,
competitie@bbvpip.nl


Seizoen 2018 – 2019 (voorjaar 2019)
Dit seizoen doen er 6  jeugdteams mee in de competitie, 5 in de jeugdcompetitie, 1 in de opstapcompetitie:

J1 – U19II  wedstrijdschemastand
Menno, Maik, Coco, Fabiënne, Andrea 

J2 – U17I  wedstrijdschemastand
Matt, Tygo, Tristan, Janneke, Melissa 

J3 – U17II  wedstrijdschemastand
Luuk, Sun Ting, Mirthe, Lorrain, Dimara 

J4 – U15  wedstrijdschemastand
Lorenzo, Martijn, Iris,  Anouk, Milla 

J5 – U13  wedstrijdschemastand
Dion, Pepijn, Noa G., Tessa

O1 – U12  wedstrijdschemastand
Donna, Thyrza, Fleur, Auke

Een aantal spelers gaat elders competitie spelen:
Joelle, Daphne, Eileen.
Zij spelen in team …. van Fly Over.

Regio kampioenschappen voor Regioteams Jeugd
Elk seizoen wordt afgesloten met de RegioKampioenschappen voor Regioteams Jeugd; de RKR Jeugd !
Deze vindt plaats op 8 juni 2019.
Dit is voor alle jeugdteams die kampioen zijn geworden in hun klasse.


Seizoen 2017-2018 (voorjaar 2018)
Dit seizoen deden er 5  jeugdteams mee in de competitie:

Team 1 – U19II   wedstrijdschemastand
Jeanine vd Boom, Kim Geene, Esmee Hoogerbrugge
Dylan Overmeer, Brian van Vliet, Jeroen van Venetië
Geëindigd op de eerste plaats

Team 2 – U17II   wedstrijdschemastand
Tygo Overmeer, Tristan Smits, Maik Scheermeijer
Melissa de Jong, Janneke Bevaart
Geëindigd op de tweede plaats

Team 3 – U17II   wedstrijdschemastand
Matt Ardon, Menno Rijnsburger, Andrea Westphal, SunTing Leung,
Fabiënne Smits, Coco Leung
Geëindigd op de tweede plaats

Team 4 – U15/U17 meisjescompetitie   wedstrijdschemastand
Mirthe Bak, Dimara v Os, Iris Bakker, Milla Koenen
(Anouk Kleinveld afwezig ivm blessure)
Geëindigd op de tweede plaats

Team 5 – Opstapcompetitie 9-10-11 jr   wedstrijdschemastand
Joyce Kleinveld, Dion Hijdra, Tessa de Vries
Noa Gast, Pepijn Smits
Lees het teamverslag van het opstapteam hier
Geëindigd op de 1e plaats!

Dan zijn er nog een aantal leden die bij onze buurvereniging Nerash U13 competitie gaan spelen (team J5):
Lorenzo Medenblik, Kyan Oskam (Nerash),
Eileen Bijersbergen van H.,  Daphne Veldhuis, Joëlle Vermeer
Dit wedstrijdschema is hier te vinden.

Elk seizoen wordt afgesloten met de RegioKampioenschappen voor Regioteams Jeugd; de RKR Jeugd !
Deze vond plaats op 9 juni 2018.
Dit is voor alle jeugdteams die kampioen zijn geworden in hun klasse.


Handig:
Beknopte spelregels van Badminton Nederland
Nog meer spelregels en slagen van sport en spelen.nl


Archief
2017-2018   
2016-2017   2015-2016    2014-2015    2013-2014  2012-2013   2011-2012   2010-2011


 

Pluimpje is Pleite