Teamverslag team 4 halverwege de najaarscompetitie

Ook dit jaar bestaat ons team weer uit Lisanne, Ciska, Sander, Brian en ik (Rory). Eva is dit jaar ons team komen versterken. We zijn dan ook vol enthousiasme, na onze winst van vorig competitieseizoen, de competitie in gegaan. De eerste wedstrijd speelden wij uit tegen Asterix uit Rotterdam. Deze wedstrijd ging gelijk op en eindigde dan ook in een gelijk spel. Daarna ging het helaas niet meer zo goed want we hebben alle wedstrijden die erop volgden verloren. Er waren veel 3-setters maar die vielen helaas de verkeerde kant op.

Wij hopen het de tweede helft van het seizoen beter te doen. De eerstvolgende wedstrijd is tegen Asterix en dan spelen we thuis. Wij hopen dit keer wel van ze te winnen.

Doordat niet iedereen altijd mee heeft kunnen doen, hebben Jeroen, Timo en Melissa bij ons ingevallen, dus die willen we graag daarvoor bedanken.

Team 4,
Ciska, Lisanne, Eva, Sander, Brian en Rory